Pan Alarm Sistemleri olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ücretsiz Teklif İsteyin

veya formu doldurun

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.

🔒Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

PAN Alarm ve Sistemleri

Pan Güvenlik Kamerası Sistemleri

Pan Alarm ve Kamera Sistemleri evinizden işyerine tüm mekanlarda kullanımı kolay kamera sistemleri ile güvenliğinizi sağlamaktadır. Kapalı devre kamera sistemlerinde (CCTV) geniş bir çözüm yelpazesine sahibiz. Her kurumun risk analizini titizlikle gerçekleştirip, o kurumun özgün gereksinimlerine en uygun teknolojili kamera sistemi çözümleri sunuyoruz.

Kamera sistemlerinde kurumlara yönelik abonelik modeli ile, sistemlerin çalışır olup olmadığını takip ederek kurumların güvenlik işinden ziyade ana iş kollarına odaklanmasını sağlarız. Bu sayede kamera sistemi kayıtlarına ihtiyaç olunan bir durumda bozulmuş bir kayıt ünitesi veya bulanık görüntü veren bir kamera ile karşı karşıya kalınmamasını sağlamaktayız

Ev & İş Yeri Kamera Sistemleri Özellikleri

Canlı Kayıttan Video İzleme

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan istediğiniz anda tüm kameraları canlı olarak takip edebilirsiniz. 14 güne kadar geçmiş kayıtlarınız bulut ortamında saklanı

Kablosuz kolay kurulum

Kameram kablosuz, montaj zahmeti olmadan kullanılabilen pratik bir çözümdür

Gece Görüşü

Gece görüşü özelliği ile ortamda yeterli ışık olmadığında bile rahatlıkla görüntü alabilirsiniz.

HD Görüntü

Yüksek kalitede görüntüyü geniş açılı lensler ile hiçbir detayı kaçırmadan izleyebilirsiniz.

Gözünüzden hiçbir şey kaçmasın.

Pan Güvenlik Kameraları Sistemleri iş kazaları, çalışan performansları, tüm giriş ve çıkış bilgileri, asılsız iddialar ve hırsızlık gibi konularda yanlışların tespiti, gerekli önlemlerin alınması, iş akışının daha verimli bir şekilde sürdürülmesinde gözden kaçan detayların saptanması adına kusursuz bir yardımcıdır. 

Bizimle Güvendesiniz.

Pan Güvenlik Kameraları İstanbul, birbirinden çok uzak şehirlerde şubesi bulunan işletmeler için ideal bir çözümdür. Bu sistem sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatleri ve verimliliğini de denetleme imkanı bulabilirsiniz. Pan Güvenlik Kameraları kamera hizmetinin kurulumu için size tek gereken şey ise sadece bir internet bağlantısıdır.

Pan Alarm ve Güvenlik Sistemleri, kurulumu yapılan kameraların görüntüleri, kuruldukları lokasyonda herhangi bir kayıt cihazı olmadan internet üzerinden merkezi bir sunucu üzerine kaydedilir. Bu teknoloji ile olası bir hırsızlık veya yangın durumunda kayıtların kaybolmasının önüne geçilmiş olur. Kurumda farklı yetkilerde ki kişiler, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleri ile Kamera arayüz sitesine bağlanarak görüntüleri diledikleri zaman bilgisayarları ya da mobil cihazları aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirler. Web sitesi üzerinde kaydedilen görüntüleri kayıt tarihine göre listeleyebilir veya kayıt saati ya da gününe göre arama yapabilirler. Dahası dilerlerse kaydedilen bu görüntüleri klipler halinde bilgisayarlarına ya da harici belleğe kopyalayabilirler. Pan Güvenlik Kameraları sisteminde kullanılan kameralar hareketi algılayıp kayda başladığı anda, kurum yetkililerine otomatik olarak gönderilen e-posta mesajlarıyla bilgi verilir. Kurumdaki yetkili dilerse sisteme bağlanarak görüntüleri canlı olarak da takip edebilir; cep telefonu ya da bilgisayarı aracılığıyla bu görüntülere her yerden ulaşabilirler.

Sistemde kullanılan kameralar hareketli olduğundan, kameraları uzaktan hareket ettirip istediğiniz şekilde kontrol de ettirebilirsiniz. Pan Güvenlik Kameraları Sistemleri kamera hizmeti aboneliğinde kurumunuzun ihtiyacına göre gerektiği kadar kamera gerektiği kadar kullanıcı tarafından izlenebilirken, görüntü depolama kapasitesi, sunucu kapasitesi ve gereken bant genişliği de ihtiyacınıza göre ayarlanabilir. Ücretsiz Keşif ile size en uygun sistemi montaj dahilinde kuruyoruz.

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?