Pan Alarm Sistemleri olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ücretsiz Teklif İsteyin

veya formu doldurun

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.

🔒Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

PAN ile Güvende

Pan Ev Alarm ve Kamera Sistemleri sizi ve sevdiklerinizi korur.

Pan Alarm ve Kamera Sistemleri ile evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız. Ücretsiz keşif sonrasında konutun/ iş yerinin yapısına göre belirlenen alarm sistemi her bir mekân için farklılık gösterebilir. Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.

KABLOLU ALARM SİSTEMİ

Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Pan ile Eviniz ve Güvende

Ev Alarm Güvenlik Sistemi ile gözünüz arkada kalmayacak.

KABLOLU ALARM SİSTEMİ

Pan Alarm ve Güvenlik sistemlerini sizi ve sevdiklerinizi düşünerek ev güvenlik alarm sistemini profesyonel kadrosu ve teknik ekibiyle kırmadan dökmeden evinize hiç bir zarar vermeden kurar. Ev alarm sistemi kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hareket sensörleri ile alarmınızı kurduktan sonra oluşabilecek hırsızlık olaylarına karşı etkili bir önlem almak ve yüksek desibelli siren sesi ile hırsızlara karşı oldukça etkili bir güvenlik aracıdır. Ev Alarm Sistemi fiyatlarımız için size özel hazırladığımız teklifler için bizi arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif sayesinde sizden hiç bir ücret talep etmeden keşif yaparak size en uygun sistemi sunuyoruz.

Kablosuz Ev Alarm Sistemleri ile huzurlu evler

KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ

Pan Alarm ve Güvenlik Sistemleri sizi ve evinizin estetik görünümünü düşünerek kablosuz alarm sistemini profesyonel kadrosuyla kurmaktadır. Herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmadan tamamen portatif olan kablosuz alarm sistemini evinize kuruyoruz. 
Pan Güvenlik Alarm Sistemleri evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlerden koruyarak sizi ve sevdiklerinizi güvende tutar. Ücretsiz keşif sonrasında meskeninize en uygun alarm sistemini size sunarak evinize güvenlik çözümünü sağlıyoruz.

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?