Pan Alarm Sistemleri olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ücretsiz Teklif İsteyin

veya formu doldurun

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.

🔒Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Pan Çağrı Merkezi

Pan Güvenlik Alarm Çağrı Merkezi

Pan Alarm ve Çağrı Merkezi, tüm aramalara anında yanıt veren kapsamlı bir çağrı merkezi olarak hizmet vermektedir ve abonelerini 7 gün / 24 saat süreyle sinyaller aracılığıyla takip eden ve sistemlerden gelen ilgili uyarı sinyaline göre ilgili güvenlik birimlerini (polis, itfaiye, ambulans) harekete geçiren bir merkezdir.

Pan Alarm ve Çağrı Merkezi, mekanda kurulu olan güvenlik sisteminin hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları gibi durumlarda alarm sinyalinin telefon hattı üzerinden merkezdeki alıcılara gönderilmesi esasına göre çalışmaktadır ve 100’ü aşkın deneyimli ve profesyonel kadrosu ile 365 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Sirenler devreye girdikten yaklaşık birkaç saniye içinde uyarı Pan Alarm ve Çağrı Merkezi’ndeki bilgisayarlara düşmektedir. Merkezde bulunan alıcılar, alarmları öncelik sırasına göre bilgisayar ekranlarına aktarır. Alarmın geldiği yere ilişkin tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörün önündeki ekrana gelir ve böylece çağrının gözden kaçma ihtimali ortadan kaldırılır. Pan Alarm ve Çağrı Merkezi gelen alarmın senaryosuna göre şüpheli bir durum varsa teyit alarak öncelik sırasına göre aksiyonlarını alır. Gerekli durumlarda emniyet güçleri (polis/jandarma), itfaiye ve ambulans birimleri alarmın geldiği yere yönlendirilir.

Merkeze ulaşan ihbarlar anında ilgili şehirlerin emniyet müdürlüğü ile paylaşılmaktadır. İstanbul’da tüm bildirimler İstanbul Emniyet Müdürlüğü içindeki özel alarm merkezi birimine yönlendirilir. Böylece tüm ihbarlar en hızlı şekilde değerlendirilebilmekte ve gereken müdahale emniyet güçleri tarafından büyük bir süratle yapılabilmektedir. Polise bilgi verilmesi gerektiği durumlarda o ilin polisteki ilgili birimi aranarak bilgi verilmektedir. Polis, Pan Alarm ve Çağrı Merkezi’nden gelen çağrıya bağlayıcılığı olduğu için hemen müdahale eder, çünkü 155 gibi bir telefon ihbarı değildir.

Ayrıca iş yeri aboneleri için istenildiği takdirde, belirtilen saatler doğrultusunda kurulmayan sistemlerin ve izinsiz gerçekleşen giriş çıkışların profesyonel takibi ve bilgilendirilmesi gerçekleştirilir. Bununla birlikte internet üzerinden online olarak tüm aktivite raporlarına ulaşabilme olanağı sunulur.

Yüksek kapasiteli jeneratör ve UPS altyapısı ve veri yedekleme sistemi sayesinde kesintisiz ve sürekli hizmet verir.

Telefon hattı, TCP/IP, GSM ve GPRS üzerinden alarm panelleri ile haberleşebilecek bir altyapıya sahiptir. Tüm telefon konuşmalarının kaydedilmesini sağlayan ve böylece maksimum güvenlik sunan bir teknolojiyle hizmet vermektedir.

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?